Nasi klienci o nas ...
Ania i Jan Kotowscy napisał(a):
Usługi remontowo-budowlane Wałcz zachodniopomorskie
Super miejsce jak chodzi o wypoczynek z dziećmi cisza spokój bardzo mili gospodarze byliśmy 7 dni i już tęsknimy, za rok wracamy. Dużo atrakcji dla dzieci i teren zamknięty. Jeszcze raz dziękujemy za super wypoczynek. Pozdrawiamy serdecznie z Piły
Wybrane z galerii

Wałcz i okolice

Atrakcje w ośrodku

Domki

Miejsca godne polecenia
Witamy NAD RADUNIEM!
Witamy NAD RADUNIEM!


Witamy wszystkich miłośników przyrody, osoby ceniące ciszę, spokój i bliski kontakt z naturą. "Nad Raduniem" to miejsce również dla amatorów kąpieli, wypoczynku, spacerów i wycieczek rowerowych. Naszymi częstymi gośćmi są też wędkarze, grzybiarze i myśliwi - u nas nie będziecie się nudzić.

Witamy NAD RADUNIEM! 

Do Waszej dyspozycji oddajemy pokoje i domki całoroczne.
NAD RADUNIEM
Maria i Ryszard Gawda
78-600 Wałcz, Morzyce 6
tel. kom.: 601 161 233
tel. kom.: 601 161 242

email: ryszardgawda@gmail.com
email: agro@nadraduniem.pl

Ośrodek położony jest na obrzeżach Wałcza - niewielka malownicza miejscowość leżąca w woj. zachodniopomorskim - (Pojezierze Wałeckie).
Otaczają nas łąki, pola uprawne oraz duże połacie lasów, w co wplecionych jest kilka mniejszych i większych jezior. To dlatego miejsce to jest rajem dla wędkarzy, grzybiarzy i osób nastawionych na aktywne spędzanie czasu i dzięki swojej lokalizacji stanowi prawdziwą perełkę wśród ofert noclegów w Wałczu.

Do dyspozycji gości oddajemy 4 domki noclegowe. W każdym z nich może w warunkach komfortu i wygody wypoczywać do 5 osób.

W 2015 roku rozszerzyliśmy swoją ofertę o pokoje 1 i 2 osobowe.

Zapraszamy!


Witamy NAD RADUNIEM!


Witamy NAD RADUNIEM! Galerie powiązane z tym wydarzeniem: